Biz kimiz?

Biz, yemekfotografcisiyiz.com ekibi – hem yemek yapmaktan hem de yemek yemekten zevk alan bir ekibiz. Bu nedenle de, almış olduğumuz sanat eğitimlerimizi bu çok sevdiğimiz alan üzerinde yoğunlaştırıp, üretime çevirmeye karar verdik.
Ekibimiz biri türk diğeri alman, iki fotoğrafçı ve yemekseverden oluşuyor. İkisi de güzel sanatlar fotoğraf bölümü mezunu olmanın yanında, grafik tasarım ve web dizayn konusunda da profesyonel olarak işler üretmektedir. Ayrıca görsel üretimlerden boş kalan vakitlerinde, fırınları daima sıcak, ocakları hep yanar vaziyettedir.

Ekibimiz

Ekibimiz biri türk diğeri alman, iki fotoğrafçı ve yemekseverden oluşuyor. İkisi de güzel sanatlar fotoğraf bölümü mezunu olmanın yanında, grafik tasarım ve web dizayn konusunda da profesyonel olarak işler üretmektedir.

ARNI

Fotoğrafçı | Web Tasarımcı

CHERRY

Stilist | Grafik | Pazarlama

Bu iki yemeksever nasıl çalışır, neler yapar derseniz:

• Öncelikle sizi ve ürün yelpazenizi tanımak için, sıcacık bir kahve eşliğinde sohbet ederiz. Böylelikle çekim mekanı, günü ve kullanıcak ekipman ile ilgili detayları netleştiririz.
• Birbirinden lezzetli ürünlerinizin, taptaze dumanı üstünde halleriyle görüntüleriz.
• Çekimlerin ardından ürünlerinizin lezzetine lezzet katacak renk ve ışık çalışmaları ile fotoğraflarınıza tekrar dokunuşlar yaparız.
• Yok “Biz yeni açıldık” ya da “kurumsal görüntümüzü tamamen yenilemek istiyoruz” derseniz, logonuzdan web sitenize kadar tüm kurumsal kimlik çalışmanızı en baştan yapabilecek fikirlere ve donanıma sahibiz.
Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bizlerle tanışmak isterseniz kahvenizi içmeye, fırından yeni çıkmış muffinlerimizle gelebiliriz!

yemek fotoğrafçılığı

Yemek fotoğrafçılığı

yemek stilistliği

Yemek stilistliği

grafik tasarımı

Grafik

web tasarımı logo tasarımı

Web tasarım